Kontakt oss

Kontaktflaten mellom oss som forvalter og deg som leietager er avgjørende for vårt samarbeid og felles suksess. Som leietaker vil du bli godt kjent med vårt personell, da hver eiendom har et fast team som har inngående kunnskap om eiendommen og dine behov.

Ta gjerne kontakt med en av våre dyktige medarbeidere

June Vestad, Angvik Eiendom

June Vestad

daglig leder
488 94 350
june@angvik-eiendom.no

Randi Thomassen, Angvik Eiendom

Randi Thomassen

eiendomssjef
924 24 035
randi@angvik-eiendom.no

Tora Elise Angvik Jacobsen, Angvik Eiendom

Tora Elise Angvik Jacobsen

eiendomssjef
951 95 466
tora@angvik-eiendom.no

Kristine Gautvik, Angvik Eiendom

Kristine Gautvik

eiendomssjef
900 99 212
kristine@angvik-eiendom.no

Therese Hammerø Evensen, Angvik Eiendom

Therese Hammerø Evensen

controller
918 79 389
therese@angvik-eiendom.no

Anne Grete Svenøy, Angvik Eiendom

Anne Grete Svenøy

prosjektkoordinator
481 08 158
anne.grete@angvik-eiendom.no

Frode Standal, Angvik Eiendom

Frode Standal

driftsoperatør
404 19 810
frode@angvik-eiendom.no

Ståle Malme, Angvik Eiendom

Ståle Malme

driftsoperatør
415 45 315
stale@angvik-eiendom.no

Angvik Eiendom Sigmund Grendsen

Sigmund Grendsen

driftsoperatør
400 32 375
sigmund@angvik-eiendom.no

Angvik Eiendom Saulius Ambrulevicius

Saulius Ambrulevicius

driftsoperatør
400 20 531
saulius@angvik-eiendom.no