Kontakt oss

Kontaktflaten mellom oss som forvalter og deg som leietager er avgjørende for vårt samarbeid og felles suksess. Som leietaker vil du bli godt kjent med vårt personell, da hver eiendom har et fast team som har inngående kunnskap om eiendommen og dine behov.

Ta gjerne kontakt med en av våre dyktige medarbeidere

Angvik Eiendom June Vestad

June Vestad

daglig leder
488 94 350
june@angvik-eiendom.no

Angvik Eiendom Randi Thomassen

Randi Thomassen

eiendomssjef
924 24 035
randi@angvik-eiendom.no

Angvik Eiendom Tora Elise Angvik Jacobsen

Tora Elise Angvik Jacobsen

eiendomssjef
951 95 466
tora@angvik-eiendom.no

Angvik Eiendom Therese Hammerø Evensen

Therese Hammerø Evensen

kontraktsforvalter
918 79 389
therese@angvik-eiendom.no

Angvik Eiendom Frode Standal

Frode Standal

driftsoperatør
404 19 810
frode@angvik-eiendom.no

Angvik Eiendom Sigmund Grendsen

Sigmund Grendsen

driftsoperatør
400 32 375
sigmund@angvik-eiendom.no

Angvik Eiendom Ståle Malme

Ståle Malme

driftsoperatør
415 45 31
stale@angvik-eiendom.no

Angvik Eiendom Saulius Ambrulevicius

Saulius Ambrulevicius

driftsoperatør
400 20 531
saulius@angvik-eiendom.no